Interviu apie statybos darbus – 6 geriausi būdai gauti vieną

Standard

Šiandienos darbo medžiotojas susiduria su dideliais iššūkiais, ieškodamas darbo statybos pramonėje. A / E / C (statybos, architektūros ir inžinerijos) rinka užimtumui buvo labai lėta ir kai kuriuose taškuose buvo daugiau kaip 20 proc. Nedarbo, todėl ši pramonė tapo viena sunkiausių rinkų. Tačiau gera naujienos yra ta, kad net sunkiausiose rinkose vis dar dirba 80% šios pramonės šakų. Yra daugybė būdų, kaip gauti statybos interviu, tačiau kai kurie iš jų yra efektyvesni už kitus. Darbo interviu yra gaunama iš įvairių šaltinių, iš kurių daugelis yra neprisijungus, tačiau daugelis šiuo metu yra prisijungę. Kai darbo medžioklė A / E / C pramonėje. Darbo kandidatai turi likti sutelktas į savo ryšių tinklą pramonės ir nišinių išteklių reklamos statybos darbus.

Žemiau yra 6 geriausių būdų, kaip gauti statybos interviu. Darbo ieškantys asmenys turėtų sutelkti dėmesį į visų metodų vienodą naudojimą šiuolaikiškoje užimtumo aplinkoje.

Image result for construction flickr

1. Privačios arba nereguliuojamos statybos darbo vietos

Apie tris iš keturių iš keturių statybos valdytojų samdo, įskaitant tuos, kuriuos tvarko statybų paieškos firmos, vykdo privačios arba nerezervuotos statybų darbo vietos (viešai neatskleistos angos). Šie statybų darbai yra labiausiai konfidencialūs ir sunkiai surasti, tačiau jie turi didžiausią lankstumo darbo rinkoje galimybes ir gauna išskirtinį statybos atlyginimą bei kompensaciją.

Privačiose vietose dažnai retai valdomos daugiau nei keletas interviu kandidatams prieš nuomą. Jūs turite būti vienas iš tų.

Net ir tuo atveju, kai nėra dabartinių statybos darbų galimybių, darbdavys dažnai gali sukurti statybos darbų atidarymą, kai tinkamas kandidatas ateina kartu net ir blogiausiu laiku. Kai kurie darbdaviai norės patobulinti savo silpnąsias sąsajas per apyvartą, o kiti nori plėsti ir užimti rinkos dalį, kol varžosi jų konkurencija.

Jums reikia “ateiti”, kol statybos darbų atidarymas tampa viešas. Štai kur veikia tinklas. Įtakingos kreipimosi rekomendacija skatina greitą pasitikėjimą ir pagarbą potencialiam darbdaviui ir gali suteikti jums gydymą kaip pasirinkimo kandidatą.

2. Asmeninis tinklas

Savo “Rolodex” arba kontaktų tvarkyklėje ištirkite pagrindinių kontaktų sąrašą. Taip pat peržiūrėkite savo pramonės asociacijos narystės katalogą ir skambinkite kiekvienam iš jūsų, kuris žinote, kas turi jūsų srities darbą ir galbūt norės jums padėti ieškantiems darbo. Daugeliu atvejų jūsų artimieji draugai ir verslo partneriai bus geriausi šaltiniai darbo paieškai ir referencijoms. Jos, greičiausiai, gerbs jūsų konfidencialumą ir pasiūlys tikrą pagalbą. Be to, jie gali netgi nukreipti jus į statybos verbuotoją ar kitus statybų užimtumo išteklius.

Jie taip pat gali būti geromis nuorodomis ir šaltiniais idėjoms apie tai, kas vyksta jūsų rinkoje, kas samdo ir kokios įmonės gerai veikia.

3. Tiesioginis prašymas

Kitas geras būdas gauti statybos darbus interviu yra tiesiogiai paklausti statybos darbdaviai pasirinkimas. Tyrinėkite pramonę ir nustatykite nuo šešių iki dešimties pagrindinių jūsų paieškos tikslų.

Šioje tikslinėje įmonėje nurodykite tiesioginę statybos samdymo instituciją (artimiausią statybvietės vadybininkę, kuriai esate ieškote) ir susisiekite su juo tiesiogiai. Stenkitės susitikti asmeniškai, nurodydami savo statybos darbus. Galite siųsti el. Laiškus, siųsti faksogramas, išsiųsti laiškus pašto dėžutėje arba paskambinti jiems. Gera idėja taip pat yra kreiptis į subrangovus ar tiekėjus, kad pamatytumėte, kas gali suteikti jums įvadą.

Kitas būdas yra išsiaiškinti, kur yra tokia priežiūros institucija, kaip antai pramonės prekybos asociacija, ar kita priemonė, kuri paskatintų galimybę susitikti. Žinoma, mažiausias veiksmingiausias ir rizikingiausias būdas susisiekti su vadovu yra per paštą. Tačiau, jei ketinate ką nors išsiųsti paštu, naudokite greitąjį paštą, kad gautumėte tinkamą dėmesį. Tiesioginis prašymas gali kelti pavojų ir gali būti ne geriausias būdas, jei esate susirūpinęs dėl konfidencialumo. Net jei jūs paprašysite darbdavio gerbti jūsų privatumą, vis tiek esate pažeidžiamas, nebent esate bedarbis ir nesusiję su tuo, kas gali užgrobti jūsų laišką.

4. Statybos darbininkai

Privačiose ar viešosiose vietose statybų vykdomieji įdarbintojai ir statybos specialistai yra ekspertai, kurie skverbiasi į savo specializuotą pramonę ir kuria patikimas statybos įmones su patraukliomis galimybėmis. Statybos darbininkai gali supažindinti jus su tinkamai pritaikytomis statybos darbų galimybėmis, be jūsų pastangų. Jie bus laikomi konfidencialiais. Norėdami surasti savo specialybės statybų įdarbintoją, pabandykite kreiptis į kolegą, vietinę statybininkų asociaciją arba savo konkurentų personalo skyrių. Keletas kitų gerų šaltinių yra “Kennedy” leidinių katalogas “Executive Recruiters” arba “Recruiter’s Online”

5. Skelbimai, susiję su statyba ar pagalba

Reklamuojamos statybos aikštelės paprastai yra mažiausiai veiksmingas būdas gauti statybos interviu. Darbdaviams skelbimų naudojimas yra neveiksmingas, brangiai kainuojantis ir daug laiko užtrunka. Taigi, kai atvykstate į darbdavio dėmesį šiuo keliu, jūs esate susijęs su nemaloniu procesu ir su kandidatų ordinu, kurį statybos bendrovė privalo praleisti.

Statybos atnaujinimo siuntimas tiesiog nėra veiksmingas. Neseniai atliktame Darbo departamento apklausoje teigiama, kad tik 5 iš 100 amerikiečių darbo vietų gavo savo pozicijas per laikraščių norus skelbimus. Kiti tyrimai rodo, kad šis skaičius yra arčiau 2 iš 100. Dauguma skaitytojų atnaujinimo užtrunka mažiau nei 5 sekundes kiekvienam CV, norint nuspręsti, ar konstrukcija atsinaujins, ar bus priversta jį atmesti.

Atsakant į skelbimus taip pat gresia jūsų reputacija ir konfidencialumas. Jūsų statybų atnaujinimas gali patekti į jaunesnio lygio administratorių rankas, arba jis pateks į įmonių duomenų bankus (kuriuos peržiūrės visi, turintys prieigą prie Žmogiškųjų išteklių failų). Tikėtina, kad šis scenarijus nepadarys tinkamo pasiūlymo.

Jei nusprendėte parduoti save per reklamuojamas angas, prieš susisiekdami su bendrove peržiūrėkite kiekvieną statybos darbą per savo tinklą. Pabandykite išsiaiškinti, kodėl statybos darbų atidarymas nebuvo užpildytas privačiai, kiek laiko ieškoma, ir kokios problemos paveikė įmonę ir dabartinį operatorių, kuris išlaikė statybos padėtį.

Vykdydamas reklamuojamą atidarymą, galite pagerinti savo galimybes rašydamas veiksmingą motyvacinį laišką ir atsakydamas į statybos skelbimų per pirmąsias keturias dienas. Stenkitės išsiųsti statybos atnaujinimą tik pasikalbėję su statybos samdymo tarnyba ir padarius išvadą, kad abi šalys mano, kad esate “teisingas” kandidatas. Interviu tik su institucija, galinti pasiūlyti jums statybos darbą. Aplinkdami tuos, kuriems buvo priskirtas pradinis uždavinys reklamuoti ir tikrinti statybos padėtį (dažniausiai Žmogiškųjų išteklių departamentas, biurų vadovai, padėjėjai ar sekretoriai), gerokai padidėja jūsų tikimybė susipažinti su statybos interviu. Geri šaltiniai reklamuojamoms statybos vietoms yra pastatų prekybos žurnalai ir statybos žurnalai, vietiniai statybos laikraščiai ir internetinės darbo tarybos bei tinklaraščiai.

6. Interneto skelbimai

Interneto statybos skelbimai paprastai nėra veiksmingesni už spausdintus skelbimus, kai kalbama apie statybos interviu. Tačiau jie paprastai yra daug gausūs, lengviau rasti ir lengviau prašyti. Siekiant padidinti sėkmės tikimybę, sutelkkite savo paiešką, surasdami statybos darbų duomenų bazes, kurios specializuojasi jūsų konkrečiose pramonės šakose, pvz., Interneto tinklaraščiuose, darbdavių kataloguose ir darbo skelbimų lentose, pvz., “ConstructionExecutive” (dotcom), “TradeJobsOnline” (dotcom).

Rašytojas Frederikas Hornbergeris iš Hornbergerio valdymo įmonės (Wilmington, Delaveras). HMC yra statybos vykdomosios paieškos įmonė, skirta tik įdarbinti įmonių valdybos narius ir vyresniuosius statybos pramonės atstovus. Kaip statybų įdarbintojas, mes randame valdybos pirmininkus, pirmininkus, prezidentus, vadovus, COO, finansų direktorius ir vyresniuosius pareigūnus, kurie juos pateikia. Be to, mes randame išorės įmonių direktorius ir sutarties vykdytojus konsultacijoms ar tarpinėms užduotims atlikti. Sutelkiant dėmesį į statybos darbus, statybos specialybės nišą, mes galime vieninteliu laiku praleisti laiką puoselėti santykius su vadovais pramonės aukščiausiojo lygio susitikime. Mūsų dėmesys užtikrina greitesnius rezultatus, kuriuos daugiau plačiosios įmonės tiesiog negali dubliuoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *